انواع دستگیره کابینت با رنگ بندی خاص!

درخواست ها برای دستگیره های سفید بیش از هر زمان دیگری وجود دارد آنها نه تنها به اندازه کافی همه کاره هستند که با اکثر فضاها مطابقت داشته باشند، بلکه اتاق را نیز روشن می کنند.

برای کسانی که کابینت تیره دارند، برجسته خواهند شد و تاثیر قابل توجهی خواهند داشت از طرف دیگر، آنها با کابینت های سبک ترکیب می شوند تا ظاهری ظریف تر داشته باشند فریب نخورید که دستگیره کابینت یک عامل محدود کننده خاص است.

انواع پرداخت ها در این رنگ از جمله سطوح بافت دار، مات، براق وجود دارد این نوع انعطاف‌پذیری طراحی باعث می‌شود رنگ سفید با کیفیت عالی به پایان برسد و تعداد زیادی از صاحبان خانه مشتاق کشف آن هستند.

می دانیم که جذابیت کروم در چند سال گذشته به طور جدی کاهش یافته است بخشی از چالش ظاهر سرد و استریل دستگیره ها بود آنها تقریباً یک لحن مایل به آبی داشتند که بیشتر صنعتی بود تا دعوت کننده برای کسانی که به دنبال ایجاد یک نوع فضای سنتی هستند، این معمولا کروم را به عنوان یک گزینه حذف می کند.

به سرعت به سال 2022 بروید، و به لطف یک فرآیند جدید در ساخت دستگیره کابینت آشپزخانه لوکس، رنگ پوشش اکنون گرمتر شده است قبل از رد کردن آنها، به برخی از این موارد به روز نگاه کنید ممکن است از امکانات طراحی آنها شگفت زده شوید.

تغییر قطعی در نحوه ساخت دستگیره کابینت ممبران صورت گرفته است هدف اصلی کاهش ردپای کربن است به عنوان مثال، دسته های پلاستیکی جدیدی وجود دارد که از پلاستیک های بازیافتی و توری ماهی ساخته شده اند.

این فشار جمعی برای کاهش اثرات زیست محیطی محصولات طراحی برای همه افراد درگیر مفید است نه تنها برای این سیاره بهتر است، بلکه برخی از اقلام واقعا منحصر به فرد اکنون در دسترس هستند ما معتقدیم این تنها آغاز یک روند بسیار بزرگ است.

لازم به ذکر است که با آگاهی بیشتر مردم از اثرات زیست محیطی پلاستیک، فشار مداومی برای راه‌ های نو آورانه برای استفاده مجدد و بازیافت وجود خواهد داشت.

همچنین شما می توانید برای تهیه بهترین نوع دستگیره کابینت آشپزخانه جدید با هر نوع کیفیت و رنگ بندی به سایت معتبر ما مراجعه و سفارش خود را با بهترین کیفیت و قیمت ایده آل ثبت نمایید، سپس همکاران ما در بخش پشتیبانی در سریع ترین زمان ممکن با شما همراهان گرامی ارتباط خواهند گرفت و مشاوره های لازم را به شما خواهند داد.

 • منابع:
  1. Get a Grip on Kitchen Cabinets With the Right Knobs and Pulls
 • تبلیغات: 
  1. جنبه های ضروری روز ماندن علوم افرادی بسیار پرمشغله
  2. ویتامین های موجود در خرما
  3. رژیم غذایی روزانه با غذاهای مغذی طبیعی تر
  4. قدیمی ترین خانه در گیلان موجب ثروتمند شدن صاحبش شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.