با استفاده از تینر کوره ای به رشد گیاهان آپارتمانی کمک کنید!!!

تمام تینرهای رنگ بر پایه حلال (نه بر پایه آب) هستند و بنابراین فقط برای استفاده با رنگ های روغنی در نظر گرفته شده اند.

استفاده برای رقیق کردن یا تمیز کردن رنگ لاتکس مبتنی بر آب ممکن است رنگدانه رنگ را از حلال‌های رنگ در حین اعمال نازک‌کردن جدا کند یا در حین تمیز کردن از ظروف حل نشود.

هنگام نازک کردن یا تمیز کردن ابزارهایی که با رنگ لاتکس پوشانده شده اند، باید به جای آن از آب معمولی یا یک رقیق کننده رنگ مبتنی بر لاتکس با فرمول خاص (مانند رقیق کننده رنگ لاتکس Thin-X) استفاده کنید.

آیا استون و ارواح معدنی یکسان هستند؟ این دو ماده یکسان نیستند. ارواح معدنی تقطیر و نفت خالص است، در حالی که استون یک ترکیب آلی است – کتونی که به طور طبیعی در گیاهان، درختان و حتی بدن ما یافت می شود.

آیا می توانم به جای الکل معدنی از تینر کوره ای استفاده کنم؟ می توانید از هر نوع تینر رنگ برای کاهش ویسکوزیته رنگ یا پاک کردن رنگ از وسایل نقاشی استفاده کنید.

تینر

ارواح معدنی عموما سمی کمتری دارند، اما سایر پاک کننده های رنگ ممکن است توانایی پاک کردن رنگ را داشته باشند.

آیا می توانم ارواح معدنی را در زهکش بریزم؟خیر اگر روی مخزن سپتیک هستید، انجام این کار می تواند به منبع آب یا زمین آسیب برساند.

ارواح معدنی را همانطور که رنگ می کنید دور بریزید یک مرکز دفع محلی پیدا کنید که به طور خاص برای کار با این محصولات به درستی راه اندازی شده است.

آیا ارواح معدنی رنگ لاتکس را پاک می کنند؟ الکل های معدنی و سایر رقیق کننده های رنگ معمولاً برای تمیز کردن رنگ های روغنی استفاده می شوند، زیرا این نوع رنگ ها محلول در آب نیستند.

اگر رنگ لاتکس مرطوب روی قلم مو دارید، می توانید فقط از آب صابون برای تمیز کردن آن استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.