تلفن همراهی که با پالتو چرم زنانه شارژ می شود !!!

از آنجایی که مانتوهای بلند می توانند قدیمی به نظر برسند، و بسیاری از مردانی که امروزه مانتوهای بلند می پوشند مسن تر هستند، ارتباطی با کهنه بودن یا پیری ساده پیدا کرده اند.

به هر حال، این شبیه به فرضیاتی است که بسیاری از افراد در مورد شلوارهای چین دار و شلوارهای کمر بلند دارند.

این ارتباط زنان جوان  را از پوشیدن پالتو چرم زنانه اصل منصرف می‌کند و باعث می‌شود لباس‌ها قدیمی‌تر از آنچه هستند به نظر برسند.

همچنین، علیرغم توانایی آنها در ایجاد یک سیلوئت پویا و معکوس با شانه های پهن و نیم تنه ای باریک، مانتوهای بلند امروزه گاهی بیشتر با زنان تداعی می شوند.

این ممکن است تا حدی ناشی از حساسیت‌های بیش از حد مردانه باشد که با یک لباس مجلل و گشاد با لبه‌های پایین راحت هستند و آن را شبیه به یک لباس بلند می‌دانند.

پالتو

اما، از آنجایی که امروزه چندین مورد از این نشانه‌های سبکی کت‌های بلند سنتی – مانند روکش‌های ابریشمی ساتن، آسترهای رنگارنگ و خز – با لباس‌های زنانه مرتبط است، ممکن است این فرضیه نیز نقش داشته باشد.

بدیهی است که هرگز نباید اجازه دهید قراردادهای جنسیتی به شما دیکته کند که چه کاری بپوشید و نمی خواهید بپوشید.

به طور خلاصه، شما را انجام می دهید.

اما، این وضعیت مایه تاسف است زیرا کدگذاری مانتوهای بلند به عنوان زنانه، سابقه طولانی آنها را در لباس های مردانه کلاسیک نادیده می گیرد.

به هر حال، این یکی از جزئیات تاریخی است که سریال تلویزیونی Peaky Blinders به ​​درستی به آن پرداخته است.

کت‌های بلند در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 زمانی که فیلم‌هایی مانند ماتریکس و تعادل آن‌ها را محبوب کردند، به‌ویژه در میان خرده‌فرهنگ‌هایی مانند پانک‌ها و گوت‌ها، احیا شدند.

درست است که ترنچ کت از نظر فنی یک تاپ کت است، اما افزایش جزر و مد همه کت ها را بالا می برد.

با این حال، تمایل به اجتناب از مرسوم بودن مرحله کت چرمی بلند، و همچنین اجتناب از ارتباط با زیرگروه‌های فرهنگی خاص، به این معنی بود که کت‌های بلند در سرنوشتی شبیه به فدورا و تریلبی مورد انگ بیشتر مردم قرار گرفتند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.