حوله ست بر تن زندانیان فلوریدا خبرنگاران را شُکه کرد!!!

ممکن است این یک سوال پیش پا افتاده و بدیهی به نظر برسد، اما سوالی که تمام آن اشیایی را که در زندگی روزمره استفاده می شوند و منشاء، منشأ و تاریخ خلقت آنها را هرگز از خود نمی پرسیم، متحد می کند.

حوله ست پارچه ای با اندازه های مختلف است که به دلیل قوام ماده ای که جسم با آن ساخته می شود، عملکرد خشک کردن قسمت های بدن را دارد.

اختراع حوله به قرن هفدهم برمی گردد، زمانی که در شهر بورسا، واقع در شمال غربی ترکیه و مشرف به دریای مرمره، شاهد ساخت حوله هایی از پنبه یا نوع خاصی از کتانی خرد شده بودیم که به این ترتیب جانی به مردم بخشید. “پشتمال”.

پشتمال معمولاً در حمام های ترکی مورد استفاده قرار می گرفت و نمونه اولیه حوله های استادانه باقی مانده است. این حوله اغلب با دست و از طریق فرآیند گلدوزی ساخته می شد که سطح کیفی حوله را بالا می برد، به همین دلیل است که حوله های ترکی هنوز نسبتاً ارزشمندتر از حوله های رایج امروزی در نظر گرفته می شوند.

حوله

امروزه حوله ها انواع مختلفی دارند. این در حال حاضر برای توضیح تنوع مواد و در نتیجه استفاده از آنها در مناطقی که بسیار متفاوت از یکدیگر هستند کافی است.

بیایید با تجزیه و تحلیل انواع حوله ها از نظر عملکرد و مصالح ساختمانی، یک نمای کلی از شی انجام دهیم.

حتی اگر حوله را بتوان در سایر محیط‌های خانگی نیز استفاده کرد، حوله معمولاً در بین محصولات کتانی حمام قرار می‌گیرد و نه به طور کلی کتانی خانگی، که معمولاً در یک تکه مستطیل شکل موجود است و با طرح‌های ساده مشخص می‌شود.

پارچه، در این مورد، به اندازه کافی ضخیم است که پس از شستن دست ها یا سایر قسمت های بدن، خشک شدن کامل را تضمین می کند.

به طور دقیق تر، می توان بین حوله های دست و پا تمایز قائل شد؛ حوله های اولی معمولاً در کنار سینک ها آویزان می شوند، در حالی که دومی مستقیماً روی زمین، نزدیک وسایل حمام قرار می گیرند یا همچنین در کنار کابین دوش آویزان می شوند. یا بیده

حوله آشپزخانه به همان اندازه خاص است که دقیقاً در مرحله خشک شدن ظروف بلافاصله پس از شستن آنها استفاده می شود.

در این صورت، پارچه حوله نازک‌تر از پارچه‌های بهداشتی معمولی خواهد بود، زیرا وظیفه آن تنها خشک کردن سطوح کمتر ظریف کارد و چنگال و سرویس‌های سرامیکی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.