حوله سلین توسط ملکه انگلیس در موزه قرار گرفت

حوله دست ساز آفریقایی یک نوع دیگر از حوله سلین است که در بین مردم طرفداران بسیاری دارد  که ساخته شده از پارچه حوله ای، که الیاف جذب کننده را به همراه یک الگوی تزئینی نشان می دهد.

حوله فوتا تونس حوله حمام برای خشک کردن بدن هنگام خیس بودن مانند بعد از حمام یا دوش گرفتن استفاده می شود.

معمولاً مستطیل شکل، با اندازه معمولی در حدود 30 در 60 اینچ (76 سانتی‌متر × 152 سانتی‌متر) است و از پارچه تری ساخته شده است.
یک حوله ساحلی معمولاً تا حدودی بزرگتر از حوله حمام است و اغلب دارای طرح های رنگارنگ است.

اگرچه اغلب برای خشک کردن پس از قرار گرفتن در آب استفاده می شود، اما هدف اصلی آن فراهم کردن سطحی است که روی آن دراز بکشید.

آنها همچنین برای حفظ حریم خصوصی هنگام تعویض لباس در یک مکان عمومی و برای پاک کردن شن و ماسه از بدن یا اشیاء پوشیده می شوند.
ملحفه حمام (یا ملحفه ای) بزرگتر از حوله حمام است. اندازه ورق حمام کلاسیک 80×160 سانتی متر است.

حوله

یک ملحفه بزرگ حمام که می تواند تمام بدن را بپیچد 100×150 سانتی متر یا 90×160 سانتی متر است. بعد از حمام کردن، سونا، سواحل و برای ماساژ استفاده می شود.

حوله پا یک حوله کوچک مستطیل شکل است که در صورت عدم وجود فرش، فرش یا حصیر حمام، روی کف حمام قرار می گیرد تا پس از اتمام دوش یا حمام روی آن بایستد.

حوله دستی به طور قابل توجهی کوچکتر از حوله حمام است (شاید 12 در 24 اینچ (30 سانتی متر × 61 سانتی متر)) و برای خشک کردن دست ها پس از شستن آنها استفاده می شود.

حوله فر یا دستکش شیرینی پزی یک حوله خانگی چند منظوره است که برای کاربردهای آشپزخانه یا مغازه استفاده می شود.
دستمال کاغذی کاغذی است که می توان آن را یک بار به عنوان دستمال استفاده کرد و سپس دور انداخت.

رول حوله کاغذی سوراخ دار معمولاً روی میله ای کمی بلندتر از عرض رول نصب می شود، یا در یک نوع آویز جایگزین که برجستگی هایی روی گوش دارد، برآمدگی ها در انتهای رول دستمال کاغذی قرار می گیرند.

حوله های کاغذی نیز ممکن است مانند دستمال های صورت بسته بندی شوند (به عنوان ورقه های تا شده جداگانه).

حوله یکبار مصرف (یا حوله نبافته) حوله ای است که برای یک کاربر در نظر گرفته شده است، اما لزوماً برای یک بار استفاده نیست، زیرا می توان آن را دوباره استفاده کرد اما نمی توان آن را شست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.