سیم و کابل آلومینیومی در طویله شیر گاوها را زیاد می کند!!!

ویژگی های اصلی این نوع محصولات عبارتند از: فلز رسانای خالص، بدون عایق و لایه غلاف، مانند سیم رشته ای آلومینیومی با هسته فولادی، شینه مسی آلومینیومی، سیم لوکوموتیو الکتریکی و غیره.

فناوری پردازش عمدتاً پردازش فشار است، مانند ذوب، کلندرینگ، سیستم کشش، رشته بندی/فشرده سازی و غیره.

محصولات عمدتاً در مناطق حومه شهر، مناطق روستایی، خطوط اصلی کاربر، کابینت سوئیچ و غیره استفاده می شوند.

ویژگی های اصلی این سیم و کابل آلومینیومی عبارتند از: اکسترود (پیچ) لایه عایق در خارج از هادی مانند کابل های عایق بالای سر و یا پیچاندن چندین هسته (مرتبط با سیم فاز، سیم خنثی و سیم زمین سیستم قدرت) مانند به عنوان کابل های عایق بالای سر با بیش از دو هسته، یا اضافه کردن یک لایه غلاف، مانند سیم ها و کابل های روکش پلاستیکی/لاستیک.

فناوری اصلی دارای طراحی، رشته، عایق اکسترود شده (پیچیده)، رشته، زره پوش، و غلاف به اکسترود و غیره است و ترکیبات عملیاتی مختلف محصولات مختلف دارای تفاوت های خاصی هستند.

سیم

این محصولات عمدتاً در انتقال انرژی الکتریکی قوی در خطوط انتقال، توزیع، انتقال، تبدیل و منبع تغذیه استفاده می شوند.

جریان عبوری زیاد (ده ها آمپر تا هزاران آمپر) و ولتاژ بالا (220 ولت تا 35 کیلو ولت و بالاتر).

اکثریت قریب به اتفاق محصولات سیم و کابل محصولاتی با شکل مقطع (مقطع) یکسان (بدون توجه به خطای ناشی از ساخت) و نوارهای بلند هستند، زیرا به عنوان ویژگی برای ایجاد خطوط یا سیم پیچ در سیستم ها استفاده می شود.

تجهیزات تعیین شده است. بنابراین برای مطالعه و تجزیه و تحلیل ترکیب ساختاری محصولات کابلی تنها نیاز به مشاهده و تحلیل از مقطع آن داریم.

اجزای ساختاری محصولات سیم و کابل را می توان به طور کلی به چهار جزء ساختاری اصلی تقسیم کرد: سیم ها، لایه های عایق، محافظ و روکش، و همچنین اجزای پرکننده و اجزای کششی.

با توجه به الزامات استفاده و موقعیت های کاربردی محصول، برخی از ساختارهای محصول بسیار ساده هستند.

به یک معنا، صنعت تولید سیم و کابل، صنعت تکمیل و مونتاژ مواد است.

یکی این که میزان مواد مصرفی بسیار زیاد است و هزینه مواد در محصولات کابلی 80 تا 90 درصد کل هزینه ساخت را تشکیل می دهد.

دیگری اینکه انواع و اقسام مواد مورد استفاده وجود دارد و الزامات عملکرد عبارتند از: به عنوان مثال، مس مورد استفاده برای هادی ها نیاز به خلوص مس بیش از 99.95٪ دارد، برخی از محصولات باید از مس با خلوص بالا بدون اکسیژن استفاده کنند؛ سوم، انتخاب مواد تأثیر تعیین کننده ای بر فرآیند تولید، عملکرد محصول خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.