فواید ظروف یکبارمصرف در سالم ماندن مواد غذایی!

این کار به بررسی عادات مربوط به بسته بندی مواد غذایی ظرف یکبار مصرف در نمونه ای از شهروندان پرتغالی و دانش و نگرانی آنها در مورد استفاده از پلاستیک می پردازد در مورد سوال تحقیق 1 (RQ1) مشاهده شد که مردم نسبت به مسائل زیست محیطی آگاهی بیشتری دارند و 89% تایید کردند که به تاثیر منفی بسته های پلاستیکی فکر می کنند.

با توجه به این موضوع، نگرانی اصلی به تأثیر بر دریاها/اقیانوس ها مربوط می شود (حداکثر امتیاز توسط 344 شرکت کننده) در مورد RQ2، نتیجه گیری شد که مصرف کنندگان این وجدان را دارند که بازیافت وسیله ای برای کاهش آلودگی زیست محیطی و ارتقای پایداری زنجیره بسته بندی است.

به همین ترتیب، آنها با 87٪ جداسازی مواد پلاستیکی برای بازیافت، اطلاعات بیشتری دریافت می کنند و نگرش بهتری نسبت به آن دارند اکثر مصاحبه شوندگان در مورد استفاده از بسته بندی های پلاستیکی نگرانی داشتند و 55 درصد در تلاشند تا عادات خود را تغییر دهند تا از استفاده از پلاستیک در این زمینه اجتناب کنند.

علاوه بر این، آنها می دانند که چگونه انواع زباله ها را جدا کنند تا ظروف چینی بتوان آنها را به طور موثر بازیافت کرد و در صورت امکان این کار را انجام داده اند.
با توجه به RQ3، به این نتیجه رسیدیم که شرکت‌کنندگان به خوبی در مورد جنبه‌هایی مانند تأثیرات زیست‌محیطی کمتر مواد بازیافتی یا روشی که مواد برای بازیافت استفاده می‌شوند، می‌دانند، اما در مورد اثربخشی پرتغالی در تحقق اهداف بازیافت اطلاعات کمتری دارند.
در رابطه با RQ4، به این نتیجه رسیدیم که بین زنان و مردان از نظر تفکر در مورد تأثیر پلاستیک در لحظه خرید، برای جداسازی باقیمانده‌ها برای بازیافت، برای کاهش استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و همچنین برای درک تفاوت‌های قابل توجهی وجود دارد.

تاثیر منفی پلاستیک بر محیط زیست قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا تفاوت بین گروه ها برای سایر متغیرهای جمعیت شناختی، به طور کلی، معنی دار نبود
به این ترتیب، انتظار می رود که جامعه به طور فزاینده ای به سمت عادات پایدار حرکت کند و اقدامات خود و تأثیر آنها بر محیط زیست را زیر سوال ببرد.

برای اندازه گیری این تکامل، این مطالعه و سایر مطالعات مرتبط ممکن است به عنوان یک استراتژی پیگیری (از طریق مطالعات طولی) برای ارزیابی جیوه در تلویزیون قدیمی پارس تأثیر واقعی قوانین موجود در حال حاضر برای به حداقل رساندن استفاده از پلاستیک اجرا شود همچنین ممکن است تکرار این مطالعه در کشورهای دیگر و مقایسه نتایج مهم باشد.

 • منابع:
  1. Plastic Food Packaging: Perceptions and Attitudes of Portuguese Consumers about Environmental Impact and Recycling
 • تبلیغات: 
  1. اطلاعی در مورد دوربین مدار بسته
  2. ویژگی‌های ثانویه زیورآلات
  3. با سرمایه خود می توانید چه کار هایی انجام دهید
  4. آموزش ثروتمند شدن با استفاده از دنیای مجازی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.