قیمت روز گل آنتوریوم در بازار امروز چقدر است؟

قیمت روز گل آنتوریوم در بازار دارای نوساناتی است. این گل زیبا رنگ های گوناگونی دارد. اگر می خواهید در منزل خود از گل زیبایی گل طبیعی بهره مند شوید این گل بهترین انتخاب خواهد بود.

قیمت روز گل آنتوریوم در بازار امروز چقدر است؟

شرایط نگهداری گل آنتوریوم قرمز

شرایط نگهداری گل آنتوریوم قرمزبرای نگهداری گل آنتوریوم قرمز نیاز است تا شرایط خاصی را رعایت نمایید. گل آنتوریوم قرمز گلدانی از زیبا ترین گل های آپارتمانی به شمار می رود. در متن زیر با شرایط نگداری آن بیشتر آشنا خواهید شد.

 • این گل فوق العاده زیبا حتما باید در جای گرم نگهداری گردد. به خصوص اگر این محل گلخانه ای باشد که دمای ثابتی دارد، مکان بسیار مناسبی برای نگهداری این گل زیبا خواهد بود. در زمستان حتما باید زیر دمای ۱۵ درجه سیلیسیوس نگهداری گردد.
 • بهتر است خاک گلدان مخلوطی از پیت و خزه خرد باشد. همچنین ۱/۴ خاک لبوم و ۳/۴ زغال خرد شده به آن اضافه نمایید. ته گلدان را با شن های دانه درشت بپوشانید و نوک رویش گیاه نیز باید کاملا بالای خاک باشد.
 • این گیاه نیاز به آبیاری منظم دارد. حتما باید در دمای ثابتی نگهداری شود. برای رشد نیز نیاز به نور کافی دارد.  در هوای گرم به آب بیشتری نیاز دارد.
 • نیاز است تا رظوبت برگ ها توسط اسپری صورت گیرد.
 • اطراف گلدان باید خیس باشد تا بتواند رطوبت کافی جذب نماید.
 • اگر گلدان را در آپارتمان نگهداری می کنید زیر آن ظرفی کوچک قرار دهید و همیشه آن را خیس نگه دارید.
 • این گیاه را در تابستان در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.
 • نیاز است تا هر دو سه هفته یک بار با کود مایع تغذیه شود.
 • ریشه هایی که بیرون آمده اند را با خزه بپوشانید و مرطوب نگه دارید.
 • اگر شاخه های فرعی را جدا کنید، گل ها زیبا تر و بزرگتر خواهند گشت.

سفارش خرید اینترنتی گل شاخه ای آنتوریوم قرمز و دسته گل

سفارش خرید اینترنتی گل شاخه ای آنتوریوم قرمز و دسته گلدر صورت سفارش خرید اینترنتی گل شاخه ای آنتوریوم قرمز و دسته گل آن، در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.
گل آنتوریوم صورتی و قرمز دو رنگ از این گونه هستند، که زیبایی خیره کننده ای دارند، به همین دلیل، از این گل ها جهت مراسم های مهم، مانند خواستگاری استفاده می کنند.

این گل زیبا اغلب به دو طریق کاشت بذر یا قلمه تکثیر می یابد. برای تکثیر آن حتما در فصل بهار اقدام نمایید. این گل گونه ای از گل های شیپوری به شمار می رود و نیاز است تا در جای گرم نگهداری شود.

لیست قیمت انواع گل طبیعی در بازار

لیست قیمت انواع گل طبیعی در بازار

فروش عمده گل با تخفیفات ویژه همراه است. انواع گل طبیعی در بازار موجود می باشد. یکی از این گل ها آنتوریوم نام دارد. جنس این گل متعلق به گل شیپوری است و حدود ۵۵۰ گونه مختلف دارند.

این گیاهان همیشه سبز هستند. اکثر آن ها مناسب نگهداری در گلخانه اند، ولی برخی از آن ها را درون آپاراتمان نیز می توان نگهداری نمود. این گل به دلیل داشتن اسپاته رنگی و خاصش مورد توجه همگان است.
همچنین برگ های زینتی زیبایی دارد. برگ این گل ها قلبی شکل هستند و برای مدت طولانی درون آپارتمان باقی می مانند. این گونه، گل های بسیار ریزی دارند که به صورت سنبله فشرده اسپادیس از میان اسپاته رنگی ایجاد می گردند که در مجموع زیبایی فوق العاده ای به گیاه می دهند.

بازار فروش بهترین گل های آپارتمانی

بازار فروش بهترین گل های آپارتمانیبا خرید گل آنتوریوم از ویژگی های منحصر به فرد آن بهره مند خواهید گشت. این گل هوای خانه را تصفیه می کند و زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

آنتوریوم همانند نامش، یک گیاه بسیار زیبای آپارتمانی است. این گل می تواند هوا را تصفیه نماید و زیبایی خاصی در دکوراسیون خانه ایجاد کند. همچنین تاثیر انواع گل های آپارتمانی بر ایجاد آرامش روان به اثبات رسیده است. تولید کننده گل آنتوریوم از طریق روش های مختلف به پرورش گل آنتوریوم می پردازند. برخی از این روش ها عبارتند از:

 

 1. کاشت و پرورش بذر گیاه در گلدان
 2. قلمه زدن بخشی از گیاه در آب یا درون خاک
 3. این گیاه را می توان از طریق ریشه مستقیم نیز تکثیر کرد.
 4. همچنین روش های مختلف دیگر

خریداران گل طبیعی از ایران

خریداران گل طبیعی از ایرانقیمت گل آنتوریوم با توجه به کیفیت و شرایط نگهداری گل متفاوت است. خریداران گل طبیعی  می دانند که بهترین نوع گونه های گل در ایران کشت می گردد.

از جمله نیازهای گل آنتوریوم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نور کافی: این گیاه به هیچ عنوان نباید زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد. بهتر است از پشت شیشه زیر نور غیر مستقیم خورشید قرار بگیرد.
 • دمای مناسب برای این گیاه: دمای ۲۱ درجه سانتی گراد برای تمامی فصول برای این گیاه مناسب است. در زمستان کمترین درجه حرارت ۱۶ درجه توصیه می گردد. قبل از اینکه گل ها رشد یابند نیاز است تا ۶ هفته در زمستان در این دما باقی بمانند. در صورتی که هوا گرم و خشک باشد گیاه رشد نخواهد کرد.
 • میزان آبیاری گیاه: بهتر است در فصل های بهار و تابستان در بین دو نوبت آبیاری، خاک گیاه خشک شود. آبیاری در زمستان هفته ای یک بار کفایت می کند.
 • رطوبت مورد نیاز گیاه: این گیاه نیازی به رطوبت زیاد ندارد. در بهار و تابستان هر روز غبار پاشی گردد و در زمستان هفته ای یک بار کافی است. مرطوب بودن ته گلدان خوب است، اما مراقب باشید ته گلدان با آب در ارتباط نباشد.
 • تغذیه مناسب گیاه: نیاز است این گیاه با کودهای مخصوصی تغذیه گردد تا عناصر مورد نیاز آن تامین شود.
 • خاک مناسب برای این گیاه: ریشه خاک ارکیده و بنفشه را با هم ترکیب نمایید. این خاک مناسب ترین نوع برای رشد گیاه است.
 • زمان تعویض گلدان ها: زمانی که گلدهی در فصل زمستان به پایان رسید، هنگام زمستان گلدان ها را تعویض نمایید. به زه کشی گلدان نوجه نمایید.
 • برگ های گل را تمیز نگه دارید: توسط یک پارچه یا یک تکه اسفنج برگ ها را مرطوب نمایید.
 • تکثیر گیاه: جهت تکثیر از کاشت بذرها یا تقسیم بوته ها استفاده نمایید.

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه ایران

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه ایرانگیاه آپارتمانی آنتوریوم از جمله زیبا ترین و محبوب ترین گل های آپارتمانی به شمار می رود. فروشگاه اینترنتی گل و گیاه ایران، انواع گونه های آنتوریوم را عرضه می کند.

در صورتی که گل ها دچار بیماری شدند، لازم است تا با ایجاد محیطی مناسب آن ها را درمان نماید. اگر گل ها رنگ پریده گردند یا برگ های جدید کوچک شوند، از تغذیه مصنوعی شروع کنید تا خاک غنی شود و بیماری های گیاه بر طرف گردد.
اگر گل ها رشد نکردند، یعنی نور کافی به گیاه نرسیده و نیاز است آن را در محیط آفتابی قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.