نشانه های بارز کاپشن اصل

یکی دیگر از نشانه های بارز کاپشن چرم مشکی این است که همیشه روی لباس پوشیده می شود شاید برخی تصور کنند که لباس پالتو از این قاعده مستثنی است این مورد نیست لباس کت یک کت نیست بلکه لباسی است که شبیه آن ساخته شده است طبیعتاً می توان کتی را پوشید که زیر آن چیزی نباشد با این حال، این توصیه نمی شود.

قطعات یک کت
یک خریدار آگاه باید قسمت های مختلف یک کت را بشناسد به ویژه هنگام خرید آنلاین مفید است اگر در مورد قسمت های مختلف یک کت اطلاعات داشته باشید، می دانید که به دنبال چه چیزی باشید و سوالات مناسب را بپرسید به یاد داشته باشید که همه کت ها دارای تمام اجزای ذکر شده در زیر نیستند.

قطعات یک کت
کمربند
برخی از کاپشنها، به خصوص کاپشن چرم زنانه نوین چرم ترنچ و بارانی، دارای کمربند هستند کمربندها به بسته نگه داشتن کت کمک می کنند مانتوهای زیادی وجود دارند که به سادگی دارای اضافه شدن کمربند به عنوان یک ویژگی تزئینی هستند.

کت های دارای کمربند نیز دارای حلقه های کمربند هستند تا در جای خود ثابت شوند حلقه های کمربند ممکن است در هر مکانی در امتداد کمر کت ظاهر شوند آنها اغلب در وسط پشت و / یا در طرفین دیده می شوند.

کت پشت
پشت کت قسمتی از پارچه است که تمام پشت پوشنده را می پوشاند ممکن است دو تکه با درز در مرکز یا یک قطعه جامد باشد اگر پشت کت از دو تکه استفاده شود، ممکن است به آنها “پشت کت” گفته شود پشت کت یا پشت کت با یک درز در هر طرف کت به جلوی کت وصل می شود.

کت جلو
جلوی کت پارچه ای است که در قسمت جلوی کت ظاهر می شود معمولاً دو قطعه است که سپس با استفاده از زیپ، گیره یا دکمه به هم متصل می شوند جلوی کت با درز به پشت کت می چسبد.

مواقعی وجود دارد که کت ها با استفاده از یک تکه پارچه جامد برای جلو و پشت ساخته می شوند این بسیار معمولی برای شنل است در این مثال، یک طراح همچنان به جلوی کت و پشت کت به عنوان قسمت‌های جداگانه کت اشاره می‌کند، اما همچنین متوجه می‌شود که کت بدون درز است.

یقه
یقه قسمتی از کت است که گردن یا قسمت بالایی سینه را قاب می کند کت هایی که برای آب و هوای شدید ساخته می شوند ممکن است یقه هایی داشته باشند که به طور کامل در اطراف گردن و به چانه بسته می شوند این یقه ها ممکن است دارای زیپ، دکمه یا گیره باشند.

مانتو قرمز زنی که صورت را می پوشاند
پالتوهای زیادی وجود دارند که دارای یقه های تزئینی هستند که قرار نیست محافظت بیشتری را برای پوشنده آن ایجاد کنند برخی از مانتوها هیچ یقه ندارند.

مانند تمام اقلام لباس، کت باید سجاف داشته باشد یک سجاف در پایین کت و یک سجاف در هر آستین وجود خواهد داشت لبه کت ممکن است به هر جایی از وسط باسن تا مچ پا ختم شود برخی از خرده فروشان آنلاین از آن به عنوان “طول سجاف” یاد می کنند.

سجاف آستین معمولاً به مچ ختم می شود برخی از کاپشن مردانه آستین‌های کوتاهی دارند که به قسمت وسط ساعد ختم می‌شود حتی برخی از کت‌های آستین کوتاه با لبه‌هایی وجود دارند که جلوتر از عضلات دوسر بازویی نمی‌شوند اینها تا حدودی کمیاب هستند و در درجه اول به عنوان کتهای مد استفاده می شوند تا کتهای کاربردی.

برخی از کاپشن چرم زنانه طبیعی کلاهی دارند که یا با گیره ها، دکمه ها یا زیپ به آن ها دوخته می شود هودها گزینه دیگری برای پوشیدن در هوای سرد هستند آنها به طور مرتب با کت های پف دار، کت های لحافی و کت های نخودی دیده می شوند، اما آنها گزینه هایی برای کت های هر سبکی هستند.

 • منابع:
  1. 50+ Types of Coats for Women and Men – Complete Guide 2022
 • تبلیغات: 
  1. بانویی که با پخت کیک زندگی خود را آتش زد!
  2. چگونه با فروش محصولات زبر به درآمد بالایی برسیم!
  3. سرامیکی که با راه رفتن بر روی آن پاهایتان را ماساژ می دهد!
  4. معجزه نبات در درمان یبوست!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.