پتو مسافرتی مخمل دونفره ای که راز دو عاشق را برملا کرد

اگرچه این یک انتخاب جدید برای سال 2022 است، من تقریباً سه سال است که از مدل آزمایشی اصلی 2019 خود به عنوان یک گزینه پشتیبان احتمالی استفاده می کنم.

در آن زمان، Wicked Plush به سرعت از انتخاب قدیمی ما (Lands’ End Plush Fleece Throw) به عنوان یک پتو مورد علاقه خانواده در خانه من پیشی گرفت، و اکنون یکی از پتو مسافرتی مخمل دونفره هایی است که همه روی مبل برای آن می جنگند.

من بارها آن را شسته‌ام، و اگرچه هیچ نشانه‌ای از نازک شدن یا آسیب کلی نشان نداده است، اما مطمئناً به اندازه خارج از بسته نرم و ابریشمی نیست. هیچ کس در خانواده من اهمیت نمی دهد.

Wicked Plush Throw هنوز یکی از کرکی‌ترین و دنج‌ترین پتوهایی است که ما استفاده می‌کنیم، و هنوز نرم‌تر از چندین پتوی جدید پشمی است که من از آن زمان آزمایش کرده‌ام.پتو

پرتاب L.L.Bean از پلی استر ساخته شده است و بر خلاف الیاف طبیعی (مانند پنبه و پشم)، این الیاف ممکن است میکروپلاستیک ها را در لباسشویی بریزند. این میکروپلاستیک‌ها می‌توانند اقیانوس‌های ما را آلوده کنند، اما ما نکاتی برای کمک به کاهش ریزش داریم. ما به تحقیق و آزمایش گزینه های فیبر طبیعی ادامه خواهیم داد. اما متأسفانه ما هیچ پیشنهادی را پیدا نکردیم که به اندازه مدل L.L.Bean مقرون به صرفه یا ثابت باشد.

در چند سال گذشته، بازی Wicked Plush Throw L.L.Bean به یکی از محبوب ترین بازی های مخفی کاری تیم خانگی Wirecutter تبدیل شده است. پرتاب یک مستطیل ساده و جامد است که آن را به یکی از ساده ترین انتخاب های لیست ما تبدیل می کند.

اما تقریباً از هر پرتاب دیگری که ما توصیه می‌کنیم نرم و گرم‌تر است (فقط Garnet Hill Plush-Loft گرم‌تر است)، و همچنان آنقدر سبک است که به سختی متوجه آن می‌شوید. از آن زمان تاکنون بیش از یک مورد برای هدیه دادن یا یدکی برای روزهای بارانی شمال غرب اقیانوس آرام خریده ام، و همچنین با سردبیرم صحبت کرده ام که برای شب های سرد او در صحرای کالیفرنیا روی یکی سرمایه گذاری کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.