کاهش روغن موتور valvoline موجب تجمع صاحب کارخانه ها شد!!

مطابق با دستورالعمل GVO اتحادیه اروپا، شما می توانید از هر مارک روغنی برای هر مدل بدون خطر از دست دادن گارانتی استفاده کنید تا زمانی که الزامات سازنده خودرو را برآورده کند.

پارامترهای لازم توسط خودروسازان منتشر می‌شود و نگرانی‌های پتروشیمی سعی می‌کنند به سرعت نسبت به آن واکنش نشان دهند.

با این حال، شایان ذکر است که اینها حداقل الزامات هستند و برخی از تولیدکنندگان نفت محصولاتی را ارائه می دهند که به میزان قابل توجهی از آنها فراتر می رود.

روغن موتور valvoline، به عنوان یک شرکت با تمرکز بر بالاترین کیفیت، و نه لزوما پایین ترین قیمت های خرده فروشی، هر بار روغن هایی را فراتر از نیاز خودروسازان عرضه می کند.

روغن های مصنوعی Liqui Moly فقط حاوی تصفیه شده ترین پایه های نوع PAO (به اصطلاح گروه IV) هستند.

روغن

از سوی دیگر، روغن های ساخته شده در تکنولوژی مصنوعی از فرآوری عمیق روغن معدنی در فرآیند هیدروکراکینگ (به اصطلاح گروه III) به دست می آیند.

هر کدام از آنها مزایای خود را دارند، اما در مورد روغن های این برند، خریدار از محصولی که برای آن پول پرداخت می کند، آگاهی کامل دارد.

حتی روغن‌های نیمه سنتتیک بسیار ارزان‌تر نیز در Liqui Moly بر اساس تصفیه‌شده‌ترین پایه‌های گروه IV تولید می‌شوند. این مزیت را نسبت به بسیاری از رقبا فراهم می کند.

در کوتاه‌مدت، می‌توانید روغن مناسب را خودتان انتخاب کنید، به شرطی که کلاس کیفیت (ACEA)، کلاس ویسکوزیته (SAE) و هر الزامات خاص سازنده را بدانید.

دومی که در قالب استانداردهای کارخانه ارائه شده است (مانند فورد WSS-M2C948-B، رنو RN0720 یا VW507.00) بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار مهم هستند.

در مورد خودروهای برخی برندها تنها پارامتر روغنی که در دفترچه راهنما آورده شده استاندارد کارخانه است. برای اینکه اشتباه نکنید، ارزش دارد که انتخاب خود را با کاتالوگ آنلاین در https://www.liqui-moly.pl/dobierz-olej/ کنترل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.