کچل ها با زغال طراحی روی سرشان مو بکارند!!!

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه با مداد زغالی نقاشی کنید؟

ما می خواهیم سه چیز را به شما بگوییم، اولین مورد این است که در ابتدا واقعاً صبر زیادی می طلبد، زیرا به دلیل شکنندگی ذغال، گاهی اوقات نقاشی را به روشی تقریبا غیرقابل جبران کثیف می کنید.

دومین نکته ای که باید بدانید این است که این تکنیک خاص نه تنها برای طراحی یا ترسیم نقشه ها برای نقاشی استفاده می شود، بلکه برای ایجاد آثار سیاه و سفید خارق العاده به تنهایی استفاده می شود.

سومین چیزی که می‌خواهیم به شما بگوییم این است که اگر توصیه‌هایی را که در این صفحه به شما می‌دهیم به دقت دنبال کنید، می‌توانید اولین ساعات دشوار مبارزه با مدادهای زغالی و دوک‌های زغالی را سالم بگذرانید!

آیا برای یادگیری نحوه استفاده از زغال طراحی آماده هستید؟ پس بیایید شروع کنیم!

قطعاً انسان دیروز شروع به طراحی با زغال نکرده است، در واقع، یافته‌های سنگی به ما می‌گویند که طراحی با زغال بسیار باستانی است و احتمالاً قدیمی‌ترین شکل طراحی شناخته شده است.

زغال

بدیهی است که مردان و زنان ماقبل تاریخ مدادهای زغالی دستی ما را در اختیار نداشتند و برای ایجاد صحنه های شکار خود بر روی دیوار غارها مجبور بودند از تکه های چوب ذغالی شده ساده استفاده کنند.

از آن زمان تا کنون ابزارهای مورد استفاده بسیار بهبود یافته اند، اما ماده اولیه همیشه یکسان است، یعنی زغال چوب که در مدادهای زغالی با خاک رس خالص یا گرافیت مخلوط می شود.

استفاده از مداد و دوک زغالی به خودی خود پیچیده نیست؛  با این حال، لازم است بدانیم که ما با مدادهای معمولی سروکار نداریم و بنابراین حرکات ما باید بسیار دقیق تر باشد.

کشیدن ناخواسته کف دست روی برگه در واقع می تواند تمام کارهای قبلی را به خطر بیندازد!برای کشیدن زغال چوب به روشی مؤثر و راحت، توصیه می شود از یک صفحه شیبدار و در نتیجه یک سه پایه کلاسیک یا رومیزی استفاده کنید.

چرا لازم است از این ابزار به طور معمول برای نقاشی استفاده شود؟ ساده مدادها و دوک‌های زغالی با مالش کار می‌کنند و بنابراین تمایل دارند گرد و غبار زیادی روی ورق آزاد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.